Vieta

Prekybos miestelis Urmas
Pramonės pr. 16, LT-51185 Kaunas

Prekybos miestelio planą galite rasti čia.

Darbo laikas

I-V nuo 7 val. iki 18.00 val.
VI nuo 7 val. iki 17 val.
VII nuo 7 val. iki 15 val.

Kaip atvykti?

Patogiausiai į Centrinį Kauno turgų atvažiuoti iš Garažų gatvės (nuosavu transportu) arba 28, 40, 57G maršruto Kauno miesto autobusais.

Kur kreiptis?

Dėl prekybinio ploto kreiptis:
Tel. +370 611 11 882
Tel. +370 618 63 646

Dėl bendros informacijos kreiptis:
Tel. +370 37 350 662
El. p. info@urmas.net

Didžiausias Lietuvoje maisto prekių turgus

 

Didžiausias Lietuvoje maisto prekių turgus įsikūręs prekybos miestelyje ,,Urmas“ kviečia kauniečius ir miesto svečius įsigyti šviežių mėsos, pieno produktų bei gaminių, skanių kepinių bei įvairių konditerijos gaminių, daržovių, vaisių. Tiesiai iš gamintojo atkeliaujantys produktai turguje parduodami ypač geromis kainomis. Centrinis Kauno turgus – apsirūpinkite šviežiais gaminiais kasdien!

Dėmesys maisto produktų kokybei

Nesvarbu, kokių produktų ieškote – paprastos mėsos ar ekologiškuose ūkiuose užaugintų prieskoninių žolelių – tokius ir daugelį kitų produktų galite įsigyti apsilankę prekybos miestelio Rytinėje pusėje įsikūrusiame Centriniame Kauno turguje. Daugelyje vietų už prekystalio stovi patys ūkininkai arba tiesiogiai maisto produktus į turgų atvežę tiekėjai, taigi jie gali išsamiau atsakyti apie produktų ar gaminių kokybę, auginimą ir pristatymą. Centriniame Kauno turguje parduodamam maistui keliami itin griežti reikalavimai, todėl pirkėjai gali būti tikri dėl prekių šviežumo.

Ypač platus maisto produktų asortimentas

Rytinės galerijos pabaigoje įsikūręs didžiausias Kaune maisto turgus lankytojams siūlo itin platų asortimentą: čia galite nusipirkti vaisius, daržoves, mėsą, pieną, žuvies produktus, konditerijos ir kulinarinius gaminius bei kitas gėrybes savo stalui. Maistą ,,iš pirmų rankų“ įsigysite ypač geromis kainomis, tad apsilankykite ir nudžiuginkite artimuosius skaniausiais gaminiais, kvepiančiais ir gomurį maloniai nuteikiančiais maisto produktais!

Higienos užtikrinimas

Kad ir kokie ekologiški maisto produktai auginami ar gaminami, jiems keliame itin griežtus higienos reikalavimus. Kiekviena prekė, kuri parduodama Centriniame Kauno turguje, atitinka maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus standartus. Reguliarius patikrinimus turguje atliekantys šios tarnybos specialistai kontroliuoja, kad maisto produktai būtų tik aukščiausios kokybės. Mėsos, žuvies ar įvairių kitų šaldytų produktų laikymas specialiose šaldymo kamerose – šviežumo garantija, kurią Centrinis Kauno turgus, įsikūręs prekybos miestelio „Urmas“ galerijoje, siūlo kiekvienam pirkėjui.

Prisidėkite prie gausaus rato žmonių, kurie savo rytus pradeda apsipirkimu Centriniame Kauno turguje! Rinkitės šviežius maisto produktus ir išskirtinį skonį.