post

Mados ir stiliaus tinklaraštis “TryOn.lt” drauge su Prekybos Miesteliu Urmas, organizuoja mados ir stiliaus šventę. Renginio metu lankytojai tarsi atliks įprastus dienos ritualus šiek tiek kitaip- įdomiau ir madingiau.  Apsilankiusiųjų lauks mados ir grožio konkursai, dovanos ir kitokios pramogos.

Tik įėję į renginio erdvę/vietą, pirmiausia žmones pasitiks žalieji prekybininkai, kurie siūlys ir pristatys savo produktus, bei konsultuos besidominčius svečius. Lankytojų laukia ir mitybos specialistų konsultacijos, taigi svarbu turėti rašiklį, nes tikrai bus ką žymėtis.

Renginyje bus pasakojama apie eterinių aliejų magiją ir gydomasias jų savybės. Kaip maišyti kvapus, kur, kaip ir kada juos naudoti, lankytojai galės išgirsti mini kvapų dirbtuvėse.

Renginyje dalyvaus specialistai, kurie padės visais grožio klausimais: moterims bus pasakojama apie makiažo paslaptis, vyrai galės gauti patarimų apie ūsų bei barzdos priežiūrą, taip pat bus galima išgirsti puikių patarimų, kaip puoselėti plaukus. Taip pat nepamirštos renginyje bus stiliaus konsultacijos, prekyba ir kolekcijų pristatymai.