fbpx
post

Prekybos miestelyje Urmas kovo 6 – 29 dienomis veiks daugybė patrauklių atrakcionų iš Vakarų Europos šalių. Daugelis pramoginių įrengimų iki šiol neregėti ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Kovo 6 – 8 dienomis miestelio šventėje taip pat šurmuliuos ir Kazimierinių mugė su linksma muzika, skaniu maistu, suvenyrų prekeiviais.

Prekybos miestelyje Urmas kovo 6 – 29 dienomis veiks daugybė patrauklių atrakcionų iš Vakarų Europos šalių. Daugelis pramoginių įrengimų iki šiol neregėti ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Kovo 6 – 8 dienomis miestelio šventėje taip pat šurmuliuos ir Kazimierinių mugė su linksma muzika, skaniu maistu, suvenyrų prekeiviais.

Pirmą kartą Lietuvoje prekybos miestelyje URMAS hektaro ploto teritorijoje veiks daugiau kaip 40 skirtingų atrakcionų iš Olandijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos ir kitų Vakarų Europos šalių. Apie 10 atrakcionų, kurie nematyti net Baltijos šalyse. Kai kurie skirti mėgstantiems itin aštrius pojūčius. Ekstremalus 50 metrų aukščio „Booster“ atrakcionas panašus į gigantišką švytuoklę. Jis švytuoja ir suka ratu kabinas su žmonėmis, pasiekdamas net 100 km/h greitį, be to, dar sukalioja kabinas aplink jų ašis. Norinčius patirti adrenalino kupiną skrydį kvies atrakcionas, kuris pririštus gulomis klientus skraidina lynu tarp trijų stulpų.

Lankytojai galės pasigrožėti Kauno miesto panorama ir ramesniais būdais. Vertikalus, aplink stulpą keliantis žmones įrenginys „Around The World“ („Aplink pasaulį“) leis apžvelgti miestą iš 60 metrų aukščio. Palyginimui galima pasakyti, kad atrakcionas bus dvigubai aukštesnis už šalia miestelio esantį 10-aukštį verslo centrą. Įrenginys bus matomas jau nuo autostrados Vilnius – Kaunas. Taip pat miestas plačiai atsivers tradiciniame apžvalgos rate, kurio aukštis – 50 metrų. Be šių gigantiško aukščio ir greičio profesionalių atrakcionų atvyksta per 30 skirtingų atrakcionų, karuselių, žaidimų, skirtų vaikams, suaugusiems ir visiems adrenalino ir azarto mėgėjams. Pramogauti prekybos miestelyje Urmas bus galima kiekvieną dieną nuo 12 iki 23 valandos.

Kiekvienas atrakcionas priklauso skirtingiems šeimininkams, kurie šiuo verslu užsiima iš kartos į kartą. Tai vadinamasis šeimos verslas. Jie klajoja po įvairias šalis ir gyvena mobiliuosiuose nameliuose. Tad kovą prekybos miestelyje Urmas išsidėstys ištisas mobiliųjų namelių miestelis.

„Mes ir mano kolegos iš kitų Europos šalių pirmą kartą dalyvausime tokiame projekte Lietuvoje. Labai tikimės, kad adrenalino mėgėjai įvertins juos. Be šių ektremalių atrakcionų, atvešime ir visai šeimai skirtus atrakcionus, kuriais galės džiaugtis visi šeimos nariai. Tai ne tik atrakcionų parkas, bet ir puiki šventė visai šeimai. Taip pat tikimės, kad šis pirmas kartas nebus paskutinis ir kitais metais mes Lietuvą nudžiuginsime dar didesniu atrakcionų parku ir specialiu dangoraižiu. Tikrai nereikia išsigąsti kainų, nes jos bus priimtinos visiems. Bilietai beveik į visus atrakcionus kainuos nuo 8 iki 15 litų – net į aukščiausiuosius“ – su entuziazmu kalbėjo pagrindinis atrakcionų parko organizatorius Petrus Johannes Maria Leander.

Dar tebeveikiant atrakcionų parkui kovo 28 ir 29 dienomis vyks mugė „Pavasario žiedai“. Joje bus galima įsigyti sodininkų augalų, jų daigų, amatininkų dirbinių, kitų prekių. Iš viso prekybos miestelis Urmas šiais metais planuoja organizuoti apie 15 skirtingų renginių: specializuotų mugių – švenčių, tarptautinių sendaikčių ir antikvarinių daiktų turgelių, driftingo kovų, pramoginių fiestų ir kitų renginių. Dar praeitais metais prekybos miestelis Urmas suorganizavo 8 pramoginius renginius, kurie sutraukė didelį srautą tiek prekybininkų, tiek miestelio lankytojų.