fbpx
post

Penktadienį Kaune prasideda didžiausias Baltijos šalyse senturgis „Laiko ratu“. Renginio organizatoriai pastebi, kad į pirmąjį šių metų senturgį užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius.

„Tai, kad į šį senturgį užsiregistravo beveik 350 sendaikčių pardavėjų, tik patvirtina, kad per šešerius metus tai tapo vienu svarbiausių sendaiktininkų, kolekcininkų ir antikvaro mėgėjų susibūrimu ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytų Europoje“, – sako Jonas Plenta, vienas iš senturgio „Laiko ratu“ organizatorių.

Šiandien prasidedančiame ir iki sekmadienio truksiančiame sendaikčių turguje laukiama ir daugiau nei įprasta lankytojų.

„Šio senturgio asortimentas bus didesnis nei įprasta, tad apsilankyti renginyje turėtų visi besidomintys sendaikčiais, antikvariniais daiktais ar ieškantys ko nors ypatingo tačiau iki šiol neradę“, – sako J. Plenta.

Paprastai šį renginį per tris dienas aplanko apie 300 tūkst. lankytojų.

Renginyje kaip ir kaskart dalyvaus sendaiktininkai, antikvaro kolekcininkai, bukinistai, numizmatai ir filatelistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos. Prekybos miestelyje „Urmas“ vyksiančiame senturgyje lankytojai galės pasigrožėti ne tik įvairiais sendaikčiais, bet ir senovine restauruota XIX a. pabaigos – XX a. vidurio technika.

Senturgis „Laiko ratu“ vyks visą šį savaitgalį, kovo 22–24 dienomis.